Szafy przesuwne

Zapoznaj się z naszą ofertą nowoczesnych szaf przesuwnych

szafy przesuwneWygodę szaf przesuwnych wciąż odkrywa coraz więcej osób, zwłaszcza tych, które nie mają do dyspozycji dużych przestrzeni. Firma Jago wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, tworząc szafy wnękowe, jak również wolnostojące. Wykorzystując kreatywne projektowanie i nasze doświadczenie, tworzymy szafy estetyczne, wytrzymałe oraz funkcjonalne.

Chcemy, aby każda szafa przesuwna była wykonana profesjonalnie oraz kompleksowo. Towarzyszymy naszemu Klientowi już od momentu projektowania, przez wizualizację, aż po wykonanie szafy na wymiar. W ten sposób mamy nadzieję wzbudzić zaufanie i nawiązać porozumienie z Klientem, tak ważne dla dobrego wykonania wymarzonych mebli.

W tworzeniu naszych szaf przesuwnych wykorzystujemy jedynie najlepsze materiały i technologie, aby Klient miał gwarancję na wytrzymałość oraz funkcjonalność mebli z naszej firmy. W ramach tych materiałów, stosujemy w szafach przesuwnych system w pełni łożyskowy. Dobrą jakość zapewnia tutaj znana firma Astin, gwarantująca dobrą technologię oraz wieloletnią gwarancję na swoje produkty.

Przykładowe realizacje naszych szaf otwieranych znajdziesz tutaj.