Szafy otwierane

Zapoznaj się z naszą ofertą nowoczesnych otwieranych szaf

Szafy otwierane znajdują zastosowanie w praktycznie każdym domu. Po co jednak kupować szafę, którą może mieć każdy, skoro nasza firma może zrobić dla Ciebie wymarzoną szafę od samej podstawy, czyli projektu? Oferujemy nie tylko wykonanie szaf otwieranych, ale również przygotowanie w ramach kreatywnego projektowania odpowiedniej wizualizacji, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Każda nasza szafa otwierana jest wyjątkowa, bo robiona na indywidualne zamówienie. Jesteśmy w stanie tworzyć projekty zarówno stylowe i klasyczne, jak również bardziej nowoczesne – krótko mówiąc, zaprojektujemy szafy na wymiar do każdego wnętrza.

W naszych szafach otwieranych wykorzystujemy jedynie najlepsze materiały i technologie. Jednymi z nich są systemy wysuwne i otwierane firmy Blum.

W celu uzyskania odpowiedniego dla Klienta efektu wizualnego oraz właściwej wytrzymałości naszych szaf otwieranych, wybieramy jedynie materiały od najlepszych producentów. Dotyczy to zarówno laminatów, jak również drewna i fornirów w przypadku mebli stylowych czy szkła z aluminium, fototapet w szafach nowoczesnych.

Przykłady naszych realizacji naszych otwieranych znajdziesz tutaj.