Kuchnie

Tworzymy piękne kuchnie nowoczesne i klasyczne

O tym, że kuchnia to serce domu, nie trzeba nikogo przekonywać. To tutaj toczą się rodzinne rozmowy, plotki czy zwierzenia. Warto, aby wszystko to odbywało się w kuchni, która będzie nie tylko estetyczna, ale również funkcjonalna i trwała.

Firma Jago oferuje kompleksowe usługi w zakresie tworzenia mebli kuchennych. Od samego początku współpracujemy z Klientem w procesie kreatywnego projektowania, tworząc projekty odpowiadające wizjom Klienta, a przy okazji łączące nasze doświadczenie i umiejętności. Oferujemy dwa rodzaje wykonań: kuchnie nowoczesne albo kuchnie stylowe.

Kuchnie nowoczesne doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach. Łączą ciekawe materiały i nietypowe ich wykorzystanie, a także funkcjonalność i wytrzymałość. W ramach projektów kuchni nowoczesnych, wykorzystujemy Lakobel, fototapety, szkło łączone z aluminium. Tego typu meble mogą być realizowane zarówno w systemie połysk, jak również lakierze pół-mat. Do wyboru Klient dostaje paletę 5 tysięcy kolorów.

Kuchnie klasyczne łączą w sobie styl i elegancję. Świetnie sprawdzają się w każdym rodzaju wnętrza, są synonimem luksusu i dobrego smaku. W ramach projektów kuchni klasycznych oferujemy do wyboru cztery rodzaje drewna: dąb, olchę, buk i czereśnię, ponad dwieście wzorów fornirów zarówno krajowych, jak i egzotycznych. Dodatkowo, Klient może wybierać barwy z palety pięciu tysięcy kolorów, a także z ponad pięćdziesięciu odfrezowań.