Kreatywne projektowanie

kuchni, szaf otwieranych, przesuwnych oraz garderob

Jako firma Jago od dwudziestu pięciu lat zajmujemy się nie tylko tworzeniem mebli, ale również ich projektowaniem. W związku z oczekiwaniami naszych Klientów oraz chęcią pogodzenia wielu pozytywnych cech tworzonych przez nas produktów, proponujemy współpracę w oparciu o kreatywne projektowanie. Co to takiego?

Kreatywne projektowanie to proces, który przeprowadzamy we współpracy z Klientem. Tworzenie mebli już od pierwszego kroku konstruowania projektów jest sprawą delikatną i wymagającą odpowiedniego wyczucia. W naszym przypadku już na etapie procesu projektowania mebli, staramy się łączyć oczekiwania estetyczne i technologiczne Klienta z trwałymi materiałami oraz niezawodnością.

W oparciu o nasze doświadczenie zawsze jesteśmy w stanie dobrać taki rodzaj materiałów, który będzie idealnie współgrał tak z oczekiwaną wytrzymałością mebli, jak również z ich wyglądem. W zależności od tego, czy mają to być szafy przesuwne, otwierane czy też meble kuchenne, dobierzemy odpowiednie materiały i wspólnie z Klientem dojdziemy do rozwiązania, które zadowoli obie strony.

Kreatywne projektowanie oznacza dobór nie tylko głównych elementów mebli, czy drewna, ale również wszystkich drobiazgów: uchwytów, okuć, frontów. Wierzymy, że dzięki dokładnemu słuchaniu tego, czego oczekuje Klient oraz naszemu doświadczeniu, będziemy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby.