Gwarancja jakości

- wysoka jakość wykonania naszych produktów

Zależy Ci nie tylko na efektownym wyglądzie i funkcjonalności Twoich mebli, ale również na ich wysokiej jakości? Doskonale trafiłeś!

Wyrobem mebli zajmujemy się od ponad 25lat – i na tyle też lat oferujemy gwarancję w przypadku wdrażanych przez nas systemów przesuwnych. Tworzymy nie tylko szafy według naszych pomysłów, ale wychodzimy również naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Przez całe dwudziestopięciolecie naszej pracy nie mieliśmy Klienta, który byłby niezadowolony ze swoich nowych mebli – to mówi samo za siebie.

Potrzebujesz jeszcze więcej argumentów?

Oto one: nie tylko tworzymy meble, ale również je projektujemy. Znamy od podszewki wszystkie materiały, z których możemy je wykonać. Potrafimy połączyć zarówno estetykę, jak i wysoką wytrzymałość. Tworzymy szafy dla osób, które lubią na co dzień cieszyć oczy pięknem wnętrza swojego domu, a jednocześnie nie chcą martwić się o wytrzymałość mebli.

Szafy Jago są niezwykłe, ponieważ każda z nich jest inna. Zależy nam, aby meble łączyły w sobie nasze umiejętności i doświadczenie oraz wizję Klienta. Z tego powodu gwarancję jakości otrzymujesz nie tylko w zakresie wytrzymałości mebli, ale również całego procesu ich produkcji. Jesteśmy w stanie doradzić w każdej kwestii i odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące naszych mebli.
Przekonaj się na własnej skórze!