Garderoba

Tworzymy funkcjonalne garderoby w zgodzie z wizją klienta

nowoczesne garderobyW coraz większej ilości domów pojawiają się garderoby. Te pomieszczenia są bardzo istotne dla mieszkańców – głównie dlatego, że odpowiednio zaprojektowane, pozwalają na utrzymanie porządku i ładu w ubraniach i drobiazgach. Z tego powodu nasza firma przykłada bardzo dużą wagę do odpowiedniego projektu i przestrzennego zaprojektowania garderoby w zgodzie z wizją Klienta, ale również funkcjonalnością i innowacyjności wykorzystanych technologii.

garderobyW ramach projektowania kreatywnego, już na etapie tworzenia wstępnych wizji garderoby, a także potem wizualizacji, chcemy współpracować ściśle z naszymi Klientami. Pragniemy, aby wymarzona garderoba była połączeniem naszego doświadczenia i oczekiwań Klienta.

W zakresie usług firmy Jago leży indywidualne doradztwo w przypadku każdego Klienta. Zupełnie gratis oferujemy przyjazd, wykonanie pomiarów i wyceny, a także wstępnego projektu. Nasze pomysły i wykonania są tak atrakcyjne, że Klienci niemal zawsze decydują się na współpracę. W trakcie realizacji wykorzystujemy rozmaite pomysły, m.in. dwa rodzaje systemów kolumnowych.

Zobacz przykładowe nasze realizacje garderób tutaj.